Mapy do celów projektowych


Mapa do celów projektowych to opracowanie geodezyjno-kartograficzne, które należy przygotować na potrzeby wykonania projektu budowlanego niezbędnego, aby otrzymać pozwolenie na budowę. Nasza firma posiada stosowne uprawnienia w dziedzinie geodezji i kartografii. Świadczymy profesjonalne usługi geodezyjne Wągrowiec, dzięki którym mogą Państwo skompletować wszystkie niezbędne dokumenty.

Mapa do celów projektowych z wszystkimi niezbędnymi danymi

Pracujący dla naszego biura geodeta Wągrowiec przygotuje mapę do celów projektowych zawierającą wszystkie niezbędne informacje. Treści i skalę mapy dostosowujemy do rodzaju i wielkości zamierzenia budowlanego. Stosujemy oznaczenia i symbole graficzne obiektów, a także umieszczamy legendę dotyczącą wszystkich umieszczonych na mapie elementów.

Nasz geodeta Skoki zadba, aby mapa do celów projektowych zawierała niezbędne treści, takie jak m.in.:

  • tytuł mapy: Mapa do celów projektowych,
  • skalę mapy dostosowaną do rodzaju i wielkości zamierzenia budowlanego,
  • oznaczenia i symbole graficzne,
  • dane określające położenie obszaru opracowania,
  • opracowane geodezyjnie linie rozgraniczające tereny o różnym przeznaczeniu,
  • wszystkie obiekty znajdujące się na określonym terenie.

mapy do celów projektowych - geodeta Wągrowiec

Kiedy warto zlecić wykonanie mapy do celów projektowych?

Jeżeli ubiegają się Państwo o pozwolenie na budowę, ważne jest, aby geodeta Murowana Goślina przygotował mapę do celów projektowych. Bez niej nie jest możliwe rozpoczęcie żadnej budowy, ze względu na brak zgodności z przepisami.

Geodezja Wągrowiec, czyli miejsce, gdzie mogą Państwo zamówić mapę do celów projektowych

Zanim zostanie sporządzona dokumentacja budowlana, zachęcamy do zlecenia sporządzenia mapy do celów projektowych naszemu geodecie. Posiadamy uprawnienia zawodowe gwarantujące wykonanie realizacji w sposób profesjonalny, zgodny z obowiązującymi przepisami.

Podstawą wykonania mapy do celów projektowych jest kopia nieaktualizowanej mapy zasadniczej. Jeżeli do terenu nie jest przypisana mapa zasadnicza, wykorzystywane są mapy ewidencyjne.

Zwracamy szczególną uwagę co do wytyczania punktów granicznych na gruncie. Dokumentacja, którą tworzymy pozwala na bezproblemowe ubieganie się o pozwolenie na budowę.


Kontakt

Łaziska 79

62-100 Wągrowiec

+48 516 516 196

azymut.geodezja@interia.pl