O nas - geodeta Wągrowiec


AZYMUT to firma geodezyjno-kartograficzna, która świadczy usługi geodezyjne Wągrowiec w szerokim zakresie: od pierwszych pomiarów po odbiór końcowy inwestycji. Naszą domeną jest profesjonalizm, rzetelność i sumienność. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Mamy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom z dziedziny geodezji i kartografii.

Geodeta Wągrowiec w trosce o potrzeby klienta

Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie. Są to czynniki, które decydują o tym, że Klient ponownie chce skorzystać z naszych usług i poleca nas innym. Korzystamy z precyzyjnych sprzętów pomiarowych, co pozwala nam sprostać niemałym wymaganiom współczesnych Klientów.

W obsłudze Klienta najważniejsza jest dla nas otwarta komunikacja oraz indywidualne podejście. Z pewnością geodezja Wągrowiec w naszym wydaniu nie rozczaruje Państwa. Wręcz przeciwnie. Zobaczyć będzie można w trakcie realizacji, z jak szerokim zakresem prac do wykonania wiążą się nasze obowiązki.

Geodeta Wągrowiec przyjeżdżając na miejsce inwestycji wykonuje pomiary geodezyjne, następnie opracowuje niezbędną dokumentację, sprawuje nadzór i kontrolę nad całą inwestycję. To od niego zależy poprawny odbiór inwestycji po zakończeniu wszystkich prac.

mapy do celów projektowych - geodeta Wągrowiec

Geodeta Wągrowiec wykonuje profesjonalne usługi

Podstawą działalności naszej firmy są usługi geodezyjne. Wszystkie pomiary realizujemy na zaawansowanym, nowoczesnym sprzęcie, czuwamy nad prawidłowym przebiegiem całej inwestycji. Mamy niezbędne uprawnienia, dzięki którym możemy wykonywać obowiązki zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Sporządzamy mapy do celów projektowych, przeprowadzamy inwentaryzację, opracujemy niezbędne dokumenty, kontrolujemy i nadzorujemy prace wykonawcze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o tyczenie budynków i wyznaczanie granic działek.

Geodeta Wągrowiec w powiecie wielkopolskim

AZYMUT regularnie wykonuje zlecenia w Wągrowcu, Murowanej Goślinie, Obornikach, Skokach oraz Chodzieży. Działamy na terenie powiatu wielkopolskiego, zapewniając dostęp do najlepszych usług geodezyjno-kartograficznych. Jesteśmy przekonani, że geodezja Oborniki w naszym wydaniu jest czym, czego Państwo szukają.


Kontakt

Łaziska 79

62-100 Wągrowiec

+48 516 516 196

azymut.geodezja@interia.pl