Realizacje


Na swoim koncie mamy wiele realizacji, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Pozwoliły nam zbudować doświadczenie i pozycję w branży. Geodezja Wągrowiec ciągle się rozwija, wymaga zdobywania wiedzy, a to sprawia, że chcemy się nieustannie doszkalać. W każdym miesiącu przybywa nam kolejnych nowych realizacji. Cieszymy się, jak dużym zaufaniem obdarzyli Państwo nasze usługi geodezyjne Wągrowiec. Przedstawiamy zdjęcia z dotychczas zrealizowanych projektów.

Jak pracujemy?

Każdy geodeta Wągrowiec zatrudniony w naszej firmie ma doświadczenie, wiedzę oraz uprawnienia niezbędne do realizacji zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami. W bardzo krótkim czasie wykonujemy pomiary dużych powierzchni i skomplikowanej infrastruktury. Jest to możliwe, ponieważ korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych. Wiemy, że czas się dla Państwa liczy, dlatego działamy bez chwili zwłoki.

Nasze działania wykonywane są w sposób bezinwazyjny, nie wchodzimy na obszary, gdzie pracują maszyny i do pomieszczeń niebezpiecznych. Każdy geodeta Wągrowiec zna swoje uprawnienia, a także zakres obowiązków do realizacji.

geodezja Wągrowiec
geodezja Wągrowiec

Niezależnie od rodzaju zlecenia, nasze działania wyróżnia dokładność. Dobieramy techniki pomiaru w taki sposób, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Dostarczamy dane zgodne z założeniami projektowymi, precyzyjne i odzwierciedlające stan rzeczywisty.

Zapewniamy pełną obsługę geodezyjno-kartograficzną. Przeprowadzamy kompleksowe analizy oraz dostarczamy pełną dokumentację niezbędną do ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Nasz zespół, w którego skład wchodzi niejeden doświadczony geodeta Wągrowiec, pozwala zrealizować każdy podział nieruchomości czy przeprowadzić inwentaryzację powykonawczą w sposób dokładny, szybki i zgodny z przepisami.

Geodezja Wągrowiec na poziomie, którego Państwo oczekują

Świadczymy usługi geodezyjne dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Posługujemy się zarówno klasycznymi, jak i innowacyjnymi technikami pomiarowymi. Wykorzystywane przez nas metody znajdują zastosowanie w budownictwie oraz przemyśle. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Mamy nadzieję na jeszcze wiele fantastycznych realizacji, zgodnych z oczekiwaniami naszych Klientów. Geodezja Wągrowiec to my!


Kontakt

Łaziska 79

62-100 Wągrowiec

+48 516 516 196

azymut.geodezja@interia.pl